PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594975}
5,0 2
oceny
5,0 10 1 2
Tell No One
powrót do forum filmu Tell No One

Mam nadzieję, że ta amerykańska wersja zdeklasuję dzieło Francuzów. Sama historia jest rewelacyjna, ale fabuła to tylko mały procent, są jeszcze efekty, dialogi, aktorzy... Mam nadzieję, że fani Cobena się nie rozczarują...

LordProtektor

Powiedzmy sobie szczerze: przebić francuską miernotę będzie łatwo. W dodatku mamy Afflecka jako reżysera, a facet talent ma.

Czekamy więc na dobry film!

Pozdrawiam

MarekAntonivsz

Zgadzam się, francuska wersja jest koszmarna, wszystko ją przebije, a Affleck jest moim zdaniem obiecującym reżyserem.

DagnaMara

Zgadzam się więc w każdym punkcie.:)

Pozdrawiam

DagnaMara

Bez problemu można ją przebi

sidzior007

* Bez problemu francuską wersję można przebić. Jestem też ciekawa co do aktorów, którzy tu zagrają.

MarekAntonivsz

Miernotę? Wersja francuska była według mnie rewelacyjna i obawiam się, że amerykańska jej nie dorówna. Z drugiej strony Gone baby gone (ekranizacja powieści Dennisa Lehane'a) w reż. Aflecka bardzo mi się podobała, więc liczę na dobry film.

LordProtektor

a mi sie wydaje ,ze amerykanie to rozpieprza jak zwykle komercyjna pape z tego zrobia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones