PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877114}

Bez pożegnania

Disparu à jamais
5,7 4 610
ocen
5,7 10 1 4610
Bez pożegnania
powrót do forum serialu Bez pożegnania

Nie polecam...

ocenił(a) serial na 3

Najgorszą ekranizacja według książki Cobena jaką widziałam... Nudny. Wymęczyłam się podczas oglądania. Główny bohater niezapamięytwalny... Dziwna uroda... Nie polecam...

erna_pawlak

Dokładnie! Bardzo lubię książki Cobena, a ten serial to jest jak policzek dla jego fanów....

ocenił(a) serial na 7
Aneta_Gryglicka

Dla nie fanów spoko ;)

erna_pawlak

A ja bardzo sobie cenie, kiedy bohaterowie to nie brady pitty i angeliny tylko zwykli ludzie.

ocenił(a) serial na 3
kaczkulec

Warto jednak, aby ci zwykli potrafili zagrać. Poza tym bohater główny nie jest zwykły, lecz charakterystyczny. Tyle że tu mamy drewnianą grę aktorską. Może po prostu nie potrafisz tego rozpoznać i oglądasz wszystko, jak leci.

mycart

A może przeczytasz czego dotyczy mój komentarz zamiast mnie obrażać?

mycart

grewnianą grę aktorską? to podaj przykład genialnej gry aktorskiej niszowych aktorów. według mnie główny aktor tego serialu, czyli Robert Lewandowski zagrał FENOMENALNIE filmwebowi, denni malkontenci

ocenił(a) serial na 5
erna_pawlak

Która ekranizacja wg Ciebie jest najciekawsza? Moim zdaniem hiszpańska "Niewinny", polska "W głębi lasu" też niezła, tylko gdzieś się pogubiono pod koniec, jeśli chodzi o książkę najbardziej zapadła mi w pamięć "Nieznajomy", ale ekranizacja nie powaliła niestety.

ocenił(a) serial na 7
erna_pawlak

A ja właśnie polecam, główny bohater świetny , dobra ekranizacja i wcale nie nudny

erna_pawlak

zbyt krytyczna ocena, niezły był, w sam raz na 5 odcinków, trochę intrygi, niezła historia. Ot, taki miniserial na 1 wieczór - z przewijaniem dłużyzn.

ocenił(a) serial na 3
erna_pawlak

Dla mnie ten serial był śmieszny. Łysy w kapturze, muzyka jak z króla lwa, bijatyki jak u komandosów. Miałam wrażenie, że twórcy mieli widzów za idiotów.

ocenił(a) serial na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones