PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843298}
6,5 3 544
oceny
6,5 10 1 3544
Północny bastion
powrót do forum filmu Północny bastion

Do czego to doszło, że policjanci boją się wjechać do dzielnicy ,,ubogaconej kulturowo" inaczej? gdzie są granice, które stróż prawa nie powinien przekroczyć w dązeniu do osiągniecia celu? Czy popełnienie mniejszego zła, aby dobrać się do ,,grubej ryby", usprawiedliwia taką walkę? I najważniejsze, czy w obliczu fałszywych oskarżeń i ochrony informatora gotowi są zapłacić najwyższą cenę, cenę wolności? Świetne zdjęcia, typowy, francuski klimat blokowisk i dzielnic, na które policjanci nie mogą wjechać od tak bez potęznego wsparcia. Francja już jest stracona

ocenił(a) film na 5
nieSEZONOWI_youtube

Lenin też tak twierdził. Ale ty albo twoja rodzina, gdy będziecie mieli do wyboru, emigrację do Nantes czy do Woroneża, to wybierzecie Nantes. Nadal będziecie twierdzić, jak sto lat temu, że zgniły dekadencki Zachód jest stracony, a matka Rosja rozkwita w duchu robotniczo-chłopskim.

ocenił(a) film na 6
per333

Odezwał się mój ulubiony troll na tym forum :) nie znudziło się jeszcze jedzenie g*wna i nazywanie tego kawiorem? Co ma piernik do wiatraka? Leninizm o Zachodzie mówił w zupełnie innej rzeczywistości geopolitycznej, nie uwzględniając tych wszystkich współczesnych dzielnic imigranckiej, ,,elity kulturalnej" z Afryki. Opisuję to co widzę przyjacielu- wybierz sie najpierw gdziekolwiek poza swoje 4 ściany, a nie będziesz myślał o świecie w kategoriach schematu komunistycznej rewolucji :) a z tym Woroneżem to popłynąłeś :D:D:D i apeluję po raz wtóry... odnieś się do filmu, bo mam wrażenie że pomyliłeś fora

ocenił(a) film na 5
nieSEZONOWI_youtube

Ach, ta kultura wschodnia. Nazywanie interlokutora przyjacielem, przy jednoczesnym przygotowaniu mu strzału w tył głowy. Nic się nie zmieniło w cywilizacji postmongolskiej od wieków. Wciąż ta sama wylewność.

W końcu dowiem się gdzie zabierzesz swoją rodzinę? Do Ułan Bator czy do zgniłego, rozpadającego się Grenoble?

Czy jesteś trollem? Nie wiem. Jesteś prymitywnym człowiekiem, bo tak zostałeś wychowany. I nigdy tego nie przeskoczysz, człowieku ze Wschodu.

ocenił(a) film na 6
per333

To na czas lekcji nie zabierają wam już telefonów czy działasz na ,,nielegalu"? :D

A nauczyli w szkole słowa sarkazm? Bo w życiu widzę, że nadal nie potrafisz go rozpoznawać... Kolego, aby nazwać kogoś rozmówca, to osoba po drugiej stronie musi odpowiadać pewnym regułom sztuki konwersacji, które tobie są obce. Innymi słowy nie będziemy prowadzić tej dysputy, wg twoich ubogich standardów i żenujących wynaturzeń...

Może jeszcze wymienisz inne francuskie miasta, albo mongolskie, czy tez rosyjskie (bo ci się miesza),żeby wszyscy docenili twoją jakże bogatą znajomość geografii? Swoją drogą: Grenoble jest zgniły i rozpadający się? Wiesz wogóle gdzie to jest, czy tylko z ,,internetów" znasz? TikTokiem i Facebookiem nie zdefiniujesz świata...

A co ty masz do mojej rodziny, że tak o nią dopytujesz? :D Wyczuwam jakiś deficyt u ciebie, nie masz swojej? Czy wzorem bolszewików chcesz zsyłać czyjąś? Mistrzu, gdziekolwiek by to nie było to ciebie bym tam wysłał, ale bez dostepu do internetu, żebyś mógł dogłębnie zaznać tej afrykańskiej kultury w samym sercu Europy :) i z Leninem się pojednasz ;)

,,Człowiek ze Wschodu" ma być obrazą? A ty skąd jesteś?- masz sie za tego wielce obytego kosmopolitę, obywatela całego świata? :D:D:D Człowiek z marmuru czy człowiek z blizną to też dla ciebie obiekty drwin? Ludzi ze wsi też szkalujesz ze względu na pochodzenie? Kurde, ale ty jesteś autentycznie biedny... i to w całej rozciągłości oraz głębi intelektualnej tego słowa.

Nie ma takich słów, ażebym mógł opisać twoją obstrukcyjną działalność na tym forum (i z tego co obserwuję, nie tylko ja). Chcesz przepracować jakieś problemy z dzieciństwa? Trudne relacje z ojcem albo ,,dobrym wujkiem"? Podpowiem ci: to nie jest właściwe miejsce i tak, szkoda na ciebie czasu!

ocenił(a) film na 5
nieSEZONOWI_youtube

Sorki, ale nie chce mi się tego czytać. Nie przez brak szacunku do ciebie, ale z racji doświadczenia - piszesz w sposób, jakby to powiedzieć, męczący stylistycznie. I zwykle pozbawiony sensu. Powodzenia tam u was, na Wschodzie.

ocenił(a) film na 6
per333

Ale to prawda, że zachód jest zgniły i stracony. Ideologie spod znaku tęczy i polityka multikulti, są bardzo skuteczne w tej destrukcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones