PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 848
ocen
7,0 10 1 16848
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

czytałam książkę, musze przyznac że rewelacyjna, tylko zakończenie.. no bynajmniej liczyłam na inne, jesli ktoś lubi czytac kryminały to gorąco polecam cały dorobek pana cobena, to naprawdę swietny pisarz, co do filmu to zaraz bede oglądac, chociaz muszę przyznac ,ze ekrenizacje ksiązek mnie rozczarowuja. pozdrawiam ;)

kaisual

A jakiego zakończenia oczekiwałaś w książce, jeśli można wiedzieć? ;) Ja np czułam niedosyt.

chiquita_4

Liczyłam na cos bardziej sensacyjnego, coś nieprawdopodobnego i zaskakującego, Chociazby że okaze sie iż tego brendona zabił jego brat, na pewno na coś o czym wcześniej nawet bym nie pomyślała. Osobiscie uważam że ksiązka powinna byc jeszcze troszeczke rozbudowana, dodała bym kilka watkow, ktory wpłynałby na całą akcję,(dalsze losy ciemnoskórego dilera, który pomagał beckowi itd) szczerze to napisałabym ją inaczej , bo pomysł pan coben miał fajny....., ale w sumie tak żle mu nie poszło, gdybym miała ocenic tą powieś w skali od 1-10 dałabym jej 5,5 ;]
Spotkałam sie z czymś tak fantastycznym jak niezywkle oszałamiające rozwiazanie zagatki w "anioły i demony" pana dana browna ;) nie wiem czy może czytałaś? Jakoś nie przepadam ze watykanem , papieżem idt , ale ksiązka mnie rozwaliła,mistrzowsko opisany rzym, idealnie podgżana akcja i do końca nie było wiadomo kto za to wszystko odpowiada, piękne :
)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones