PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 848
ocen
7,0 10 1 16848
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

a więc zacznę tak: WIDZIAŁAM TEN FILM :D

Podczas pobytu u kuzynostwa we Francji poszłam do kina, oczywiście na NIE MÓW NIKOMU (3 a, że film całkowicie po francusku to mi nawet bardzo odpowiada:)

Często jest tak, że ekranizacja książki, nie dorównuje jej. Tutaj natomiast, nie twierdzę, że film był lepszy ale można powiedziec, że spełnił wymogi (wg mnie) dobrej ekranizacji. We Francji ma on same najlepsze recenzje!! AKtorzy wg. mnie dobrani są dobrze. Muzyka, scenogracia, wszystko ok:) Klimat równiez oddany prawidłowo.

Nie mogę się doczekać, kiedy ten film wejdzie do Polskich kin, a mam wrażenie, że długo będziecie musieli (ja też of korz) czekać az to nastąpi... W każdym bądź razie naprawdę warto go obejrzeć. Ja książkę przeczytałam ponad rok temu,pamietam ją do tej pory bardzo dobrze więc porównywałam ją z filmem. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba :)

WARTO OBEJRZEĆ!

W razie pytać piszcie gg:1392910

Miss_White

Skoro dobrze znasz francuski, a film nie zapowiada sie na to, zeby był w Polsce to może napisałabyś napisy do tego filmu. Nie jest to łatwe, ale...
Fani Cobena (w tym ja) bylibyśmy ci bardzo wdzięczni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones