PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 848
ocen
7,0 10 1 16848
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

Porażkaaaaa!!!!

ocenił(a) film na 3

Jak można tak zepsuć super książkę?! Przecież w filmie nie było żadnej spójności, jeden wielki chaos, zero klimatu Cobena, dno, dno, dno!!! Ci co nie czytali książki zastanawiają się "o co chodzi?" a Ci co czytali napewno biją się w pierś, że to oglądali. Niech już nikt nie bierze się za marne ekranizacje książek Cobena bo żaden film im nie dorówna bo nie ma możliwości oddać w filmie specyficznego napięcia, które towarzyszy czytelnikowi czytającemu Jego książki. Niech to pozostaną tylko super książki a jeśli już ktoś na siłę chce to niech nie rusza "Bez skrupułów":)

marrik

Zgadzam się. Film to jest totalna porażka!! Obejrzałem połowę, bo już dalej nie mogłem. Książka o 100-1000 razy lepsza, którą polecam!

ocenił(a) film na 6
marrik

dokładnie ksiazka była rewelacyjna a film zdecydowanie ponizej oczekiwań

ocenił(a) film na 7
camel86

niestety musze sie zgodzic. moze hollywood siegnie kiedys po ten
scenariusz, np. ekipa od "infiltracji" :)

ocenił(a) film na 8
marrik

Książki nie czytałam, ale film bardzo mi się podobał. Oglądałam go z wielkim zaintersowaniemi i doskonale rozumiałam, o co chodzi - nie wiem skąd Twoje przypuszczenie, że ci co nie czytali "zastanawiają się o co chodzi?". Moja ocena 8/10 Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
DamaMarcia

Cóż mogę powiedzieć, jedynie chyba to, że nie zrozumiesz o co mi chodziło dopóki nie przeczytasz książki. W filmie nie było wielu wątków ważnych dla fabuły albo były pokazane "po łebkach" Zachęcam do przeczytania książki a zapewniam Cię, że Twoja ocena dla filmu się zmieni i to na niższą. Pozdrawiam.

marrik

A wiesz, że Harlan Coben w jednym z wywiadów przyznał, ze ta ekranizacja jego książki jest genialna ?
Nazwał nawet ten film arcydziełem.
Oczywiscie przesadził, ale moim zdaniem film świetny. I mówie to mimo, ze książke czytałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones