PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 834
oceny
7,0 10 1 16834
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

Mi "Tylko jedno spojrzenie". A czytałem "Nie mów nikomu", "Bez skrupułów", "Bez pożegnania", "Najczarniejszy strach", "Tylko jedno spojrzenie" i "Jedyna szansa". A może tego więcej było. Nie pamiętam. Nie mogę się doczekać filmu. Mam nadzieję, że inne książki Cobena też zekranizują.

Polish

Ja czytałem tylko 'Nie mów nikomu' i 'Bez śladu'. Obie książki bardzo mnie zaskoczyły na końcu...

Bruce_Lee

Chyba jedyne książki Cobena które warto przeczytać, reszta strasznie odtwórcza i bez jakiegokolwiek polotu i co gorsza oryginalnego pomysłu na fabułę.

ocenił(a) film na 7
Polish

Przeczytałem wszystkie, które ukazały się w Polsce ( prócz najnowszego "Bez śladu" ). Najbardziej lubię "nie mów nikomu" i "Tylko jedno spojrzenie". Nie przepadam za przygodami Myrona Bolitara, więc "Najczarniejszy strach", "Jeden fałszywy ruch", "Krótk piłka" i "Bez skrupułów" przeczytałem bez zachwytu. Najgorsze jest jednak to, że Coben ma pewny sposób pisania, przedstawiania bohaterów i sytuacji, który można zauważyć tak po 3 książce i wtedy każda następna nie jest już taka tajemnicza. Zakończenia "krótkiej piłki", " Jedynej szansy" przewidziałem.

P.s. Obecnie ekranizowana jest jeszcze powieść "Bez skrupułów"

milczacy

Super! A co do Myrona, też nie lubię z nim książek, ale nawet fajne są. W "Jedynej szansie" przewidziałem kto jest zły na samym początku, ale nie odgadłem o co dokładnie chodzi.

ocenił(a) film na 7
Polish

Wreszcie udało mi się przeczytać najnowszą książkę Cobena - "Bez śladu" i jestem pod wrażeniem. Intryga zaplatana, ale logiczna i mozliwa, zakończenia się nie domyśliłem i bardzo mi się podobało. Jedyny minus - Myron Bolitar. No ale cóż - nie można mieć wszystkiego. A już 6 lutego kolejna książką Harlana Cobena - "niewinny" - tym razem bez dedektywa. :)

Pozdrawiam

Polish

To lubisz , czy nie są fajne ? Bez sensu

milczacy

Tak, rzeczywiście wszystkie te książki, których bohaterem jest myron bolitar, są "na jedno kopyto"-zakonczenie, jak zwykle zaskakujace,lecz do przewidzenia, az do znudzenia.. ackje i wydarzenia w podobny sposob przedstawione. Jednak przeczytwawszy 4 ksiązki H.Cobena stwierdzam, iz "nie mow nikomu" i "błękitna krew" najbardziej mi sie podobaly. PzDr..

milczacy

też przeczytałam wszystkie książki jakie do tej pory się w Polsce ukazały i wydaje mi sie że najlepsze są pierwsze części przygód z Myronem... Książki bez Myrona juz nie maja w sobie tyle uroku

milczacy

Dokładnie ! Coben powiela w swoich książkach wiele rzeczy. wszyscy się nim zachwycają ale kiedy przeczyta się kilka jego pozycji to w głowie pojawia nam się myśl, że już to było. Pomysły ma fajne ale gdyby nie o powielanie.

ocenił(a) film na 7
Polish

Prawdę mówiąc chyba "Niewinny" okazała się najlepsza ze wszystkich.Nie łudziłabym się dobrą adaptacją książki - ostatnio jak Francuzi zekranizowali Imperium Wilków film w porównaniu do książki okazał się mocno przeciętny...

tygrysiczka1983

Ja przeczytałam wszystkie,które ukazały się w Polsce i najbardziej lubie "Bez porzegnenia"i cykl z Myronem(a scisle mówiąc uwielbiam Wina)

_Mia_

Co wy tak narzekacie na tego Myrona? Lubię książki Cobena z nim jako bohaterem - oraz, jak osoba powyżej, bardzo lubię Wina. Aktualnie czytam 'Bez skrupułów' - bardzo lubię ten styl Cobena, z jego ekscentrycznymi opisami...
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Ja uwielbiam Myrona i Wina.
Moze te intrygi i zagadki nie sa az tak wspaniale i zaskakujace, ale sposob, jezyk jakim pisze Coben, sprawia, ze nie moge sie oderwac od jego ksiazek. Wspaniale.

ocenił(a) film na 7
tygrysiczka1983

Uwazam podobnie jak i ty, ze 'niewinny' to jedna z najlepszych ksiazek Cobena. Wreszcie powiesc, ktora sie troche odseparowala od poprzedniczek i mnie zaskoczyla. Nie mialem do konca pojecia o co tutaj tak na prawde chodzi, a wiec Coben piszac ten kryminal spisal sie znakomicie. :)

milczacy

Ja czytałem wszystkie oprócz JEDYNEJ SZANSY i NIE MÓW NIKOMU... Zaczęłem wczoraj JEDYNĄ SZANSĘ no to przed filmem jeszcze zostanie mi NIE MÓW NIKOMU :]
Najlepszą książką Cobena wg mnie jest NIEWINNY :D Noi jeszcze wymiatają książki z Myronem i Winem... A głównie to Wina i Esperaze! Zwałowe teksy... Pierwszy raz głośno się śmiałem czytając książke :] Harlan napisał bodajże 7 książek z Myronem, a w Polsce wydano tylko 5 :(

A CZY MOŻE KTOŚ SIĘ ORIĘTUJE KIEDY WYJDZIE NOWA KSIĄŻKA HARLANA pt. "PROMISE ME"??

globus

Teraz wyszla w Polsce Błękitna krew:)Z Myronem:)Pzdr

użytkownik usunięty
_Mia_

wlasnie ja kupilam i bede czytac, a co!

ocenił(a) film na 7

Ja już przeczytalem :]
Wg mnie to jedna z lepszych powieści Cobena. Troszkę zaplątana intryga - całe szczęście nie domyśliłem się zakończenia - i nawet Myron mnie nie denerwował jak to zwykle bywa. :)

milczacy

Jak większośc tutaj uwielbiam książki Cobena, ale nie mam chyba ulubionej. Mam za to książke jego autorstwa, którą uważam za najgorsza, a jest nia 'Najczarniejszy strach' to jest dla mnie najgorsza książka. Od kąd dostałam pierwsza jego książke w swoje ręcę jak tylko wychodzi nowa odrazu jest ona w moich rękach. Bardzo dobra książka. Ja w przeciwieństwie do innych nie narzekam na Myrona, nie jest taki zły, ale i tak najlepszy jest Win. Pozdro

Polish

ja czytalem wszystkie ksiazki cobena oprocz "blekitna krew" i dla mnie wszystkie sa wypie**** a w szczegolnosci z myronem i winem:D

ocenił(a) film na 6
Polish

bo w blekitnej krwi malo Windsora jest;p Win moim bogiem:):) Uwielbiam "krotka pilke" (teksty sa swietne:) i "Bez skrupulow"... "Nie mow nikomu" tez jest swietna:)

Polish

Ja przeczytałem wszystkie jego książki oraz udało mi się obejrzeć film na podstawie ,,Nie mów nikomu".
Jeśli chodzi o książki to wszystkie były bardzo fajne natomiast gdybym miał wybierac to najmniej podobała mi się ,,Jedyna szansa", a najbardziej ,,Niewinny" oraz ,,Najczarniejszy strach". Książki z Myronem oprócz wspałaniałych intryg zawierają bardzo dużo komicznych sytuacji przez co jeszcze bardziej wciągają. Według mnie jest to najlepszy autor (Cioben) krytminałów. Nie mogę się doczekać kolejnych...

Polish

przeczytałem 11 ksiażek wydanych w polsce, dzis skonczylem "blekitna krew" podobala mi sie, najlepsza jest nie mow nikomu a zaraz po niej wszystkie z myronem, czekam na ekranizacje;)) polecam gorąco wszystkie jego ksiazki!!!

Polish

Ja zaliczam się do fanów M. Bolitair & Spółka. Lubię ich teksty, postać Wina, Esperanzy no i Myrona również.

ocenił(a) film na 7
magda_17

Ja również uwielbiam tych bohaterów, jednak nic nie przebije Wielkiej Cindy i jej twarzy w pełnym makijażu opisywanej jako słup totemiczny. Chciałabym żeby nakręcili film o Myronie, bo jestem bardzo ciekawa kto wcielił by sie w postać Cindy

ocenił(a) film na 8
Polish

Dzisiaj skończyłem czytać tylko jedno spojrzenie i również uważam że to najlepsza książka Cobena

ocenił(a) film na 6
Polish

W mojej opinii zdecydowanie "Tylko jedno spojrzenie". Zaraz potem "Nie mów nikomu". Zadatki na najlepszą mial też "Niewinny", ale jeden szczegół w końcówce drastycznie obniżył moją ocenę. Części z Myronem sa ciekawe, ale nie moga się równać z pozostałymi. Z tych do przeczytania pozostała mi już tylko "Jedyna szansa".

Polish

ja czytałam: "Bez skrupułów", "Krótka piłka", "Bez śladu", "Błękitna krew", "Jeden fałszywy ruch", "Nie mów nikomu", "Najczarniejszy strach", "Bez pożegnania", "Jedyna szansa", "Bez pożegnania", Tylko jedno spojrzenie", "Niewinny". i wszystkie mi sie podobały! uwielbiam postac Myron'a Bolitar'a.:) zreszta,napisalam co nieco na sowim blogu o tym pisarzu.:)

pozdrawiam!

Polish

ja czytałam: "Bez skrupułów", "Krótka piłka", "Bez śladu", "Błękitna krew", "Jeden fałszywy ruch", "Nie mów nikomu", "Najczarniejszy strach", "Bez pożegnania", "Jedyna szansa", "Bez pożegnania", Tylko jedno spojrzenie", "Niewinny". i wszystkie mi sie podobały! uwielbiam postac Myron'a Bolitar'a.:) zreszta,napisalam co nieco na sowim blogu o tym pisarzu.:)

pozdrawiam!

Polish

Błękitna Krew, potem Tylko Jedno Spojrzenie, Bez Pożegnania, Jedyna Szansa.

Ale wszystkie są genialne.

I nie wiem, czemu czepiacie się Myrona (mój ulubiony bohater literacki)

Paratol

Ja z Mayronem przeczytałam jedną, oczywiście jak to ja - ostatnią xDD ( Obiecaj mi) i baardzo mi się podobałam szczególnie postać Wina ;pp przeczytałam jeszcze Nie mów nikomu, w głębi lasu i ostattnio zaczęłam Tylko jedno spojrzenie... jak naraie chyba najbardziej podobało mi się W głębi lasu :) pozdr.

Polish

No cóż, ja dopiero zczynam uzupełniać biblioteczkęo książki 'Cobenowskie', więc długo się nie wypowiem. Za sobą mam narazie tylko 'Nie mów nikomu', 'Bez pożegnania' i (wbrew założeniu, że będę czytać je w miarę chronologicznie według daty wydania) jestem w trakcie czytania książki 'Ostatni szczegół'
A co do książek z Myronem, to podobają mi się. (Pewnie dlatego że stanowią 2/3 tych już przeczytanych...) łównie ze względu na komiczny charakter Bolitara i całokształt Wina.
A co do 'Nie mów niekomu' to najlepiej zapamiętałam z tego wszystkiego 'kij ci w oko' okulary...nie pytajcie dlaczego..;)
Ogólnie styl mpisania Cobena bardzo mi się podoba, bo jest tam wszystkiego po trochu. Zagadki, ciekawie rozwijająca się akcja i-to co lubię najbaredziej- komedia.
To tyle ode mnie ;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Genshi

ja bardzo lubie serie z bolitarem, ale najbardziej podobalo mi sie "nie mow
nikomu", po niej "bez skrupolow". a dzisiaj podczas zakupow w biedronce
zakupilem "ostatni szczegol", stalo sobie 9 roznych tytulow przy kasie :)
(tylko jeden cobena).

Polish

A moją ulubioną wśród książek Cobena jest "W głębi lasu". Z serii Z Myronem czytałam jedynie "Bez skrupułów" ale w niedługim czasie mam zamiar przeczytać ich więcej.

ocenił(a) film na 10
Polish

Mi zdecydowanie najbardziej się podoba "Nie mów nikomu", każda kolejna
strona wciąga jak chole.. ;D

Polish

A mnie powaliło "Obiecaj mi", o którym jakoś nikt nie wspomniał :)

Polish

Zachowaj spokój!!! Dla mnie numer jeden!!! Polecam gorąco ;)

użytkownik usunięty
Polish

Zdecydowanie "Niewinny"

ocenił(a) film na 7
Polish

Jak dotąd: Nie mówi nikomu; Błękitna krew; Krótka Piłka; Jedyna szansa. Już napalam się na następne :D

Polish

Przeczytałam już 17 książek Cobena. Niektóre zakończenia mnie zaskoczyły a inne - wręcz przeciwnie. Jednak chyba najbardziej wciągnęła mnie "Klinika śmierci" (pochłonęłam ją w dwa dni). Oczywiście uwielbiam też serię z Myronem Bolitarem :-)

Polish

SPOILER TYLKO JEDNO SPOJRZENIE

Niesamowita książka... ALE....
Wkurzyła mnie śmierć męża Grace...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones