PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191196}

Nie mów nikomu

Ne le dis à personne
7,0 16 834
oceny
7,0 10 1 16834
5,8 6
ocen krytyków
Nie mów nikomu
powrót do forum filmu Nie mów nikomu

Eric Wu

ocenił(a) film na 6

Jak ktoś już tu wspomniał jest dosyć dużo szczegółów różniących ten film od książki, nie wpływających jednak zbytnio na akcje. Można to przyjąć. Nie wiem natomiast jak dla Was, ale jeżeli o mnie chodzi to zastąpienie Erica Wu jakąś tam chudziutką panienką to jakieś nieporozumienie. Film przez to tylko stracił. Mnie bardzo zabrakło tego Koreańczyka, był dosyć wyrazistą postacią w książce.

ocenił(a) film na 7
ArjeN

Zgadzam się ... Eric Wu był najdziwniejszą i najbardziej ekstrawagancką postacią w książce, a tu dali jakąś dziwną dziewczynę, która wcale nie pasowała do tej roli.. Cieszę się, że najpierw przeczytałam książkę, a później obejrzałam film. Wiadomo, że książka zawsze bardziej szczegółowa, ale film nie powinien aż tak bardzo odbiegać od niej ... Końcówka w książce o wiele lepsza niż w filmie ... Cóż reżyser sobie troszkę inaczej to wymyślił. Film dobry, ale nie rewelacyjny.

ocenił(a) film na 7
ArjeN

W sumie się zgadzam, Eric Wu w kilku ( szczególnie w Tylko jedno spojrzenie, gdzie ginie) książkach Cobena odgrywa ważną rolę, jako bezwzględny kat i morderca.
Film 7/10, nie oddaje tak atmosfery.

ocenił(a) film na 8
ArjeN

Zgadzam sie - Eric Wu to imho jeden z najbardziej przerazajacych „czarnych charakterow” ever! A ta kobieta byla zwyczajna jakas taka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones