filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Millennium Docs Against Gravity
2010
http://www.docsag.pl/
Millennium Docs Against Gravity Film Festival
Data wręczenia nagród:
7 maja
Nagroda Millennium
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Para do życia
(2010)
Mika Hotakainen
,
Joonas Berghäll
Udział w konkursie głównym
nominacje
Boski akt
(2009)
Jennifer Baichwal
Colony
(2009)
Ross McDonnell
,
Carter Gunn
Contact - australijska odyseja kosmiczna
(2009)
Bentley Dean
,
Martin Butler
Garbo: Szpieg
(2009)
Edmon Roch
Idioci w Korei
(2009)
Mads Brügger
Jaffa. Chimeryczna pomarańcza
(2009)
Eyal Sivan
Kołysanki
(2009)
Johann Feindt
,
Tamara Trampe
Mały lalkarz
(2010)
Thierry Paladino
Niedokończony film
(2010)
Yael Hersonski
Niewierni z Taliwoodu
(2009)
George Gittoes
Ostatni pociąg
(2009)
Lixin Fan
Przysięga
(2010)
Laura Poitras
Stary druh
(2008)
Chung-Ryoul Lee
Wideokracja
(2009)
Erik Gandini
Zatoka delfinów
(2009)
Louie Psihoyos
Wyróżnienie specjalne
wygrane
David chce odlecieć
(2010)
David Sieveking
Poszukujący inspiracji młody filmowiec postanawia zanurzyć się w świat medytacji transcendentalnej, którą zachwala jego idol, David Lynch.
Nagroda Magicznej Godziny
Najlepszy dokumentalny film do 70 minut
wygrane
Koniec Rosji
(2010)
Michał Marczak
Wyróżnienie
wygrane
Syberiada 34x45
(2009)
Evgeniy Solomin
Udział w konkursie dokumentalnych filmów do 70 minut
nominacje
17 sierpnia
(2009)
Aleksandr Gutman
Antoine
(2008)
Laura Bari
Biznes kwitnie
(2009)
Ton van Zantvoort
Emigrantka z kraju doskonałości
(2009)
Cláudia Lisboa
Gwałt na wojnie
(2009)
Femke van Velzen
,
Ilse van Velzen
Kochankowie
(2009)
Rafał Skalski
Wynalazki Doktora NakaMats
(2009)
Kaspar Astrup Schröder
Zmiany w Bogocie
(2009)
Andreas Dalsgaard
Nagroda Amnesty International
Najlepszy film o prawach człowieka
wygrane
Gwałt na wojnie
(2009)
Femke van Velzen
,
Ilse van Velzen
Udział w konkursie
nominacje
Banany!
(2009)
Fredrik Gertten
Biznes kwitnie
(2009)
Ton van Zantvoort
Grzechy mojego ojca
(2009)
Nicolas Entel
Pax Americana
(2009)
Denis Delestrac
Nagroda Nos Chopina
Najlepszy film o tematyce muzycznej
wygrane
Full metalowa wiocha
(2006)
Sung Hyung Cho
Udział w konkursie
nominacje
Dźwięk po burzy
(2009)
Sven O. Hill
,
Patrick Soergel
,
Ryan Fenson-Hood
Gitary i kałasze
(2010)
Dominique Margot
Krzysztof Komeda - muzyczne ścieżki życia
(2009)
Claudia Buthenhoff-Duffy
P-narodziny gwiazdy
(2009)
Gabriel Noble
Tata zza żelaznej kurtyny
(2009)
Krzysztof Rzączyński
Życie wewnętrzne Glenna Goulda
(2009)
Peter Raymont
,
Michèle Hozer
Warsaw Animation Winner
Najlepszy film animowany
wygrane
Zły pan
(2009)
Anita Killi
Udział w konkursie filmów animowanych
nominacje
Chris
(2009)
Anja Kofmel
Francuski klops
(2008)
Fabrice Joubert
Guri i Gursjan
(2009)
Johanne Ellisiv Anda
,
Eirik Aure
Kręgosłup
(2009)
Chris Landreth
Krokodyl
(2009)
Kaspar Jancis
Laska
(2008)
Michał Socha
Leśne marzenia
(2009)
Johannes Nyholm
Mama
(2009)
Géza M. Tóth
Marzenia folii bąbelkowej
(2007)
Arthur Metcalf
Mei Ling
(2009)
Stéphanie Lansaque
,
François Leroy
Proszę, odezwij się
(2008)
David O'Reilly
Przywiązany
(2009)
Carin Bräck
,
Cecilia Actis
,
Maria Hulterstam
Sylfida
(2008)
Dorte Bengtson
Uciekający pociąg
(2009)
Cordell Barker
Urs
(2009)
Moritz Mayerhofer
Wyluzuj
(2008)
César Díaz Meléndez
Zaginione plemiona Nowego Jorku
(2009)
Carolyn London
,
Andy London
Nagroda Publiczności
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Mały lalkarz
(2010)
Thierry Paladino
Nagroda Dialogu Ekumenicznego
Najlepszy film poruszający kwestię dialogu różnych światopoglądów
wygrane
Contact - australijska odyseja kosmiczna
(2009)
Bentley Dean
,
Martin Butler
Wyróżnienie
wygrane
Stary druh
(2008)
Chung-Ryoul Lee
Udział w konkursie
nominacje
Boski akt
(2009)
Jennifer Baichwal
Dźwięk po burzy
(2009)
Sven O. Hill
,
Patrick Soergel
,
Ryan Fenson-Hood
Jaffa. Chimeryczna pomarańcza
(2009)
Eyal Sivan
Kołysanki
(2009)
Johann Feindt
,
Tamara Trampe
Nagroda Panasonic Green
Udział w konkursie
nominacje
Bezrybie
(2009)
Rupert Murray
Biznes kwitnie
(2009)
Ton van Zantvoort
Krajobraz bez ludzi
(2010)
Andreas Apostolidis
Marzenia pośród śmieci
(2009)
Mai Iskander
Walka na końcu świata
(2008)
Dan Stone
Zatoka delfinów
(2009)
Louie Psihoyos
Wyróżnieni w roku 2010
Stary druh
(
1/2
)
Gwałt na wojnie
(
1/2
)
Contact - australijska odyseja kosmiczna
(
1/2
)
Mały lalkarz
(
1/2
)
Full metalowa wiocha
(
1/1
)
David chce odlecieć
(
1/1
)
Para do życia
(
1/1
)
Syberiada 34x45
(
1/1
)
Zły pan
(
1/1
)
Koniec Rosji
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.